Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę

home > Start > Sport > Wydarte zwycięstwo Jaworu
AAA
KRZEMIENICA
2014.08.24 11:50 | aktualizacja: 2014.08.26 11:15

Wydarte zwycięstwo Jaworu

Już w pierwszej minucie Jawor mógł strzelić bramkę, jednak ładny strzał Macha spoza 16 obronił Migut.

Gra pomiędzy Dynovią a Jaworem od samego początku wyglądała ostro. W szeregach jednej jak i drugiej drużyny panował chaos, a większość akcji kończyła się faulami.

Większe zagrożenie ze stałych fragmentów gry stwarzał Jawor. W 13 minucie dogodną sytuację z wolnego mieli gracze z Krzemienicy jednak znów skuteczną obroną popisał się Migut.

Kilka minut później, po błędzie prawego obrońcy Jaworu, sytuację miała Dynovia jednak dobrze w bramce zachował się Skrobacz, a jeszcze lepiej kapitan drużyny Grzegorz Świder, który przy dobitce zawodnika Dynovi, głową wybił piłkę zmierzającą do bramki.

W 38 minucie Jawor po dalekiej wrzutce i błędzie Miguta trafia do bramki. Sędzia jednak dopatrzył się faulu na bramkarzu i bramka nie zostaje uznana. Do końca pierwszej połowy wynik nie ulega zmianie.

Po przerwie trener drużyny z Krzemienicy, wpuszcza na murawę Woźniaka. Pierwsze minuty drugiej połowy to przewaga Dynovii. W 55 minucie pięknym strzałem w samo okienko z ok. 30 metrów popisuje się napastnik gości P Rebizak.

Po bramce zawodnicy z Dynowa rozgrywają piłkę miedzy sobą, gospodarze nie mieli pomysłu na grę. W drużynie gospodarzy za Morycza na boisko wszedł T. Czarnota, który kilka chwil później rozegrał dobrą piłkę pole karne. Dobrą okazję do strzelenia gola zmarnował jednak Wojciech Leja.

W 84 szans na obronę Migutowi nie pozostawił Woźniak, który strzałem z pierwszej piłki z 16 metrów tuż pod poprzeczkę, wyrównał wynik na 1-1

W ostatnich minutach inicjatywę na boisku przejął Jawor, skutkiem czego tuż przed końcowym gwizdkiem, po podaniu Woźniaka bramkę na 2-1 strzelił Bróź.

Zawodnicy gości deklarowali, że strzał padł z ponad 3 metrowego spalonego, sędziowie jednak uznali bramkę.

Podczas spotkania obie drużyny dopingowali zorganizowane grupy kibiców Jaworu i Dynovii.

ZDJĘCIA W GALERII PONIŻEJ

JAWOR KRZEMIENICA - DYNOVIA DYNÓW 2-1

BRAMKI : Rebizak (50) - Woźniak (84), Bróź (90).

DYNOVIA : K. Migut - J. Winiarz, P. Gierula, P. Szczawiński, M. Siry - B. Chrzan, K. Hadam, W. Szybiak, J. Pantoł, - D. Chudzikiewicz, P. Rebizak.

JAWOR : B. Skrobacz - P. Burak, K. Federkiewicz, G. Świder, K. Mach - P. Bróź, M. Smężeń, H, Więcek, K. Gwizdak - W. Leja, M. Morycz.