home > Start > Sport > Przegrana KS Dąbrówki
2017.03.19 22:32 | aktualizacja: 2017.03.20 07:29

13 przegrana Klubu Sportowego Dąbrówki.

KS Dąbrówki - Korona Rzeszów 2: 4 (2:1)

Mecz odbył się na stadionie w Woli Dalszej.

Opis ze strony KS Dąbrówki :

Od początku spotkania to Korona narzuciła swój styl i tempo gry. Gościom bardzo szybko udało się strzelić bramkę dającą im prowadzenie. Dąbrówki z czasem starały się odgryzać i w 30 minucie spotkania, po dobrze wyprowadzonej kontrze i dośrodkowaniu Bielca strzał głową oddał Lech i wyrównał stan spotkania. Siedem minut później Dąbrówki objęły prowadzeniu po przejęciu piłki w wyniku pressingu doskonałym strzałem w okienko bramki Korony popisał się Lech. Na przerwę Dąbrówki schodziły prowadząc 2:1.

Po przerwie Korona Rzeszów za wszelką cenę chciała wyrównać stan rywalizacji i stwarzała coraz większe zagrożenie pod bramką Dąbrówek. W 55 minucie spotkania goście wyrównali stan spotkania. Dąbrówki od 61 minuty meczu grały w 10, ponieważ Piotr Sobuś obejrzał dwie żółte, a w konsekwencji czerwoną kartkę. W tym momencie obie drużyny przestały kalkulować, żadnej nie satysfakcjonował remis i parły do zdobycia gola. Wyścig ten wygrała Korona i w 70 minucie meczu zdobyła bramkę. Dąbrówki próbowały zdobyć bramkę wyrównującą narażając się na kontry. W 89 minucie meczu goście przypieczętowali swoje zwycięstwo strzelając bramkę na 4:2.

Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.