W przydrożnym rowie zakończył jazdę 28-letni kierowca bmw. Mężczyzna celowo wprowadzał samochód w poślizg, aż stracił nad nim panowanie. Kierowca został ukarany mandatem.
![To sobie podriftował](http://im2.lancut.gada.pl/glowne-artykul-248-5122-002.jpg)
W sobotę, po godz. 15, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przy drodze krajowej nr 94 w Łańcucie. Według przekazanych informacji, kierujący pojazdem marki BMW, z dużą prędkością jeździł w kółko po jezdni służącej do zawracania. W pewnym momencie mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.
czytaj dalej ⇓ REKLAMA
![](http://www.im0.lancut.gada.pl/pusty.gif)
![](http://www.im0.lancut.gada.pl/pusty.gif)
Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. Kierującym pojazdem okazał się 28-letni mieszkaniec Łańcuta. Mężczyzna został ukarany mandatem. Policjanci zatrzymali mu również dowód rejestracyjny uszkodzonego pojazdu. Jak się również okazało, samochód nie miał obowiązkowego ubezpieczenia.
KPP Łańcut/Red