Krok po kroku
A ze wszystkich, jak w piosence, najważniejszy ten pierwszy. Należy umówić się na spotkanie i przyjść do siedziby firmy - Łańcut, ul. Cetnarskiego 26. Tam można zapoznać się z oferowanymi przez firmę usługami, materiałami wykończeniowymi i przejrzeć portfolio z wcześniej realizowanymi projektami, a co najważniejsze wyznaczyć "termin wizyty u klienta".
Podczas pierwszej wizyty w miejscu remontu, oprócz rozmowy z klientem o jego potrzebach i oczekiwaniach, powstaje inwentaryzacja architektoniczna, tj. dokładny pomiar pomieszczeń z dokumentacją fotograficzną. Zebrane w ten sposób dane posłużą do utworzenia wstępnych koncepcji układu funkcjonalnego wnętrza. Na podstawie przygotowanych propozycji (2-3 projektów) oraz uwag klienta powstaje projekt finalny układu funkcjonalnego. Jego zatwierdzenie otwiera drogę do szczegółowego zaprojektowania wnętrza: wyboru kolorów, faktur, materiałów, elementów wyposażenia wnętrz, rozmieszczenia punktów oświetleniowych.
Gotowa koncepcja przygotowywana jest w wersji 3D. Powstaje również projekt wykonawczy, na który składa się komplet rysunków technicznych: aranżacja - rzut poziomy, z wszelkimi wymiarami, projekty podłóg, sufitów i oświetlenia, zabudów g/k, instalacji elektrycznej (rozmieszczenie gniazdek i wyłączników), wod.-kan. - lokalizacja grzejników i punktów wodnych, widok ścian - z charakterystycznymi elementami wykończenia - meble, elektryka, oświetlenie i sufity, widoki i rysunki techniczne mebli, które będą wykonane na indywidualne zamówienie oraz szczegółowe rysunki kuchni oraz łazienki. Do powyższych można też dorzucić z estawienie potrzebnych materiałów wraz z kosztorysem.
Dla każdego
Projekt aranżacji wnętrz można zamówić w kilku wariantach cenowych uwzględniających mniejszy lub większy zakres wykonanej usługi. Wyróżnimy: pakiet podstawowy, kompleksowy, ekskluzywny oraz premium. Pierwszy z nich składa się z trzech punktów: inwentaryzacji architektonicznej, zaprojektowania rzutu funkcjonalnego i aranżacji wnętrz oraz przedstawienia wizualizacji projektu. Ostatni z pakietów natomiast to opcja dla najbardziej wymagających klientów. Oprócz szczegółowego projektu aranżacji, zestawienia materiałów, rysunków instalacji, wizualizacji mebli na indywidualne zamówienia a nawet wyboru kształtu i koloru grzejników, firma All Colors zobowiązuje się do pełnego nadzoru wykonywanych prac budowlanych, biorąc na siebie pełną odpowiedzialność za realizację stworzonego projektu.
Projektujemy wnętrza i używane do ich wykończenia materiały
Decydując się na usługi proponowane przez studio All Colors klient ma zapewnioną opiekę i doradztwo projektanta, który zrealizuje i znajdzie zastosowanie nawet dla najbardziej ekstrawaganckich pomysłów dekoratorskich. Aby sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów, trzeba stosować nietuzinkowe rozwiązania. - Posiadamy różnorodne gotowe materiały, takie jak: beton, trawertyn, farby dające efekt tapety, aż po klasyczny stiuk, z których jesteśmy w stanie uzyskać niezliczoną gamę efektów, ale jesteśmy też profesjonalną mieszalnią farb, dzięki czemu możemy ich ofertę o unikalne, oryginalne kolory. Większość materiałów jest dostępna na miejscu i zostaje zabarwiona od ręki. To ważny atut, bo umożliwia dobranie koloru niepochodzącego z katalogu proponowanego przez producenta, ale na przykład dopasowanego do koloru kamienia, mebla, tapety, czy odcienia z wzornika NCSu/RAL/ZOLPAN - wyjaśnia właściciel firmy Kamil Międlar i dodaje - wszystkie formuły kolorystyczne, szczególnie te niestandardowe, przechowujemy w naszej bazie danych, przez co nie ma problemu z ponownym uzyskaniem takiego samego koloru.
Ze szczegółową ofertą studia All Colors można zapoznać się pod adresem: Łańcut, ul. Cetnarskiego 26 tel.: 17 226 15 14, 504 451 581, e-mail: biuro@allcolors.pl, strony: www.allcolors.pl, www.sklep.allcolors.pl