home > Start > Sport > Wola Dalsza - Brzeg Białobrzegi
WOLA DALSZA
2014.08.25 14:57

Wola Dalsza - Brzeg Białobrzegi

Wola Dalsza w derbach Gminy Białobrzegi nie dała szans sąsiadowi zza miedzy.

Prowadzenie Brzegu po pierwszej połowie doprowadziło do sytuacji, zmotywowało zawodników z Woli Dalszej do lepszej gry po przerwie. Najpierw doprowadzili do remisu, zdobywając 2 bramki po rzutach karnych.

Po dwóch straconych bramkach, z zawodników Brzegu “zeszłoi powietrze", co zawodnikom Woli dodało skrzydeł.Po 3 składnych akcjach zaaplikowali gościom kolejne bramki.

Komentarze trenerów obu drużyn po zakończonym meczu:

Wojciech Leśniak trener Brzegu: Niestety zadecydował indywidualny błąd na początku drugiej połowy, kiedy Wola Dalsza dostała karnego - zasłużony oczywiście. Później był karny z kapelusza no i już wtedy popłynęliśmy. Reszta to już konsekwencja tych błędów na początku. Nie byliśmy w stanie odwrócić losów spotkania aczkolwiek sytuacje mieliśmy stu procentowe, no ale końcówka to już było coś strasznego.

Grzegorz Olszaniecki trener Woli: Cieszę się, że Wola wygrała. Wiedziałem, że jak Białobrzegi stracą pierwszą bramkę to na pewno ten mecz wygramy. Zmobilizowaliśmy się w szatni po pierwszej połowie i po prostu pokazaliśmy że stać nas na wygraną

LKS Wola Dalsza - Brzeg Białobrzegi 5-1 (0-1)

Bramki: Ł. Florek (51 - karny),G. Miś (59), M. Kusz 2 (60, 89), Ł. Leńczyk (90), ) - Kubis (31).

WOLA: D. Kula, Ł. Szmuc, Ł. Florek, M. Cisek, K. Ziaja, J. Magryś, K. Wojdyła D.Dyrda, M. Pożyczek, G. Miś, G. Olszaniecki.

BRZEG: B. Kopeć - M. Sołtysek, T. Janusz, A. Kubis, B. Olechowski, W. Łuksik, Ł. Janusz, K. Kamiński, K. Markowicz, W. Leśniak, D. Cyburt.

Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.